TVTwixx: Vodí svoje diváky za nos?

Ano, TVTwixx jsou přesně ti YouTubeři, kteří hodili petardu do autobusu. Tedy, prakticky jen jeden z nich - Andy.

diváci

prank

YouTubeři

Andy

Danny

TVTwixx

trapas

podvod

fanoušci

teen

fake

video

YouTube

Před dvěma lety tvořili TVTwixx Andy, Danny, Kiril, Luky a Filip. Hvězda téhle pětky stoupala stále výš a výš. Postupem času ale přišly problémy a Filip s Lukášem se odpojili. Zůstala tak trojka, která si k sobě občas zvala hosty. Momentálně už jsou TVTwixx prakticky jen bráchové Danny a Andy. O většinu nápadů se stará starší Danny, který moc dobře ví, jak na YouTube kanál TVTwixx dostat lidi!

Twixxáci už dávno nejsou takovou zářivou kometou českého YouTube a v počtu odběratelů je předehnalo za poslední rok spousta YouTuberů. Danny tak musí vymýšlet zajímavé formáty, které klukům zajistí aspoň views. S Andym se tak pustili do pranků. Zatímco "fake police prank" se jim povedl, BIKE BAIT PRANK! (KRÁDEŽ KOLA) už podstatně míň.

Podívejte se sami na tohle video a zamyslete se, jestli vám tam náhodou něco nesedí!

 

 

Pokud vám přijde, že celé video působí hodně křečovitě a všichni ti pobudové, kteří se kolo snaží ukrást, svou roli jen hrají, pak máte nejspíše pravdu. Tvrdili to i dva YouTubeři, kteří se na Hlavní nádraží vydali a jednoho "herce" vyzpovídali! Jejich video už na YouTube kvůli autorským právům není, ale vidělo ho docela dost lidí, a tak si na "krádež kola" udělali dost jasný názor. Takhle teda ne, Twixxáci!

Co si o tom myslíš? Je OK, když kluci z TVTwixx vydávají nahrané scénky za reálný prank? 

Autor: Lukáš
Foto: youtube.com