Zayne? Co to máš na tváři?

Fanynky Zayna Malika jsou zděšené! Je tohle skutečné?

Gigi Hadid

fotka

skandál

instagram

tattoo

tetování

modeling

boy band

skupina

zpěvák

one direction

Zayn Malik

Zayn

Třiadvacetiletý zpěvák šokoval na Instagramu snad všechny! O jeho zálibě v tetováních se ví. Cover jeho debutového alba ukazuje upravenou fotku malého Zayna s tetováními na rukou. Teď ale sexy zpěvák přidal na sociální sítě fotku, na které má dost velké tetování přímo na hlavě! Fans jsou většinou zklamaní, protože nejde zrovna o nějaké extrémně unikátní dílo, podle některých je tattoo tak trochu odfláklé. Pozor, existuje ale také možnost, že to je jen "chvilková" tetovačka, která sloužila pro potřeby natáčení klipu, a Zaynova hlava tak zůstane bez tetování.

Ex-člen One Direction prožívá úžasné měsíce. Daří se mu jak v osobním životě, kde je údajně velmi šťastný se svou současnou přítelkyní, modelkou Gigi Hadid, tak i v pracovním životě - jeho debutový singl Pillow Talk vystoupal dokonce i na úplný hitparádový vrchol - vyhrál Billboard HOT 100!

Zayn sice točí videoklip k písni It's You, kterou posluchači slyšeli jako druhou v pořadí po prvotině Pillowtalk. Už je venku ale i třetí ukázka z jeho debutového alba - skladba Like I Would! Líbí se vám? :)

 

 

Autor: Lukáš
Foto: Instagram