Nevydáno


Demi Lovato si nadělila nové tetování

Zpěvačka a herečka Demi Lovato není v tetování žádným nováčkem, má jich na svém těle už plno.

peříčko

rudé rty

srdce

léčebna

sebepoškozování

bulimie

tetování

Demi Lovato

A před vánoci si nadělila další. Tentokrát si nechala spolu se svou kamarádkou Lauren Martin na paži vytetovat slovo "faith" , tedy "víra" a na svém twitteru to okomentovala tak, že  "Někdy jí prostě musíš trochu mít..." 

 

 

Demi si první tetování pořídila pár měsíců před osmnáctými narozeninami. Nechala si na bok vytetovat “you make me beautiful”. Slova pocházejí z písně "Beautiful" od Bethany Dillon, která jí prý změnila život. K nápisu přidala později ještě dvě pírka.

 

Ty má zřejmě v oblibě, protože pírko si nechala vytetovat i za ucho.

 

Mnohem více viditelné je ale její tetování na zápěstí kde září nápis "Stay" a "Strong". Nápis zůstaň silná si nechala Demi vytetovat v březnu 2011, po té, co strávila nějaký čas v léčebně kvůli bulimii a také s problémy se sebepoškozováním. S těmito problémy bojovala několik let a na oslavu vítězství jí zůstaly nápisy na obou zápěstích, které překrývají její jizvy.

Na pravé zápěstí přidala ještě srdíčko, které je věnované jejím fanouškům, kterým tak chtěla vyjádřit poděkování za jejich podporu. 

Na levé zápěstí přidala v červenci 2011 ještě obrázek rudých rtů, které si nechala vytetovat stejně jako její přátelé Hanna Beth Merjos, Ivey Ensley a Lauren Pietra.  Je to znamení jejich přátelství a také toho, že se člověk nemá brát až tak příliš vážně.

 

 

V červnu 2011 si pak nechala vytetovat na pravou ruku černý kříž, který značí její křesťanskou víru. Demi totiž chce, aby její víra byla fanouškům známá kdykoli, když vezme mikrofon do ruky.