AUDI SNOWJAM 2016

Finále FIS Světového poháru přivítá ve Špindlerově Mlýně světovou špičku.

audi snowjam

akce

snowboarding

lyžování

Špindlerův mlýn

Snowjam

Poslední zastávka Světového poháru ve freestyle snowboardingu se již tradičně koná pod názvem Audi Snowjam v největším českém lyžařské středisku, skiareálu Špindlerův Mlýn. Závodí se v mužské i ženské kategorii, a to jak v hlavním závodě, který je rozdělen do dvou dní, tak i v extra hodnocené a divácky velmi atraktivní soutěži Snickers Best Trick.

Jezdci do místa konání přijíždějí v průběhu týdne tak, aby na trati mohli trénovat a připravit se na sobotní kvalifikaci a nedělní semifinálové a finálové závody, které bude v přímém přenosu přenášet Česká televize na kanálu ČT4 Sport. Pro vítěze obou kategorií jsou připraveny tučné prize money ve výši 40.000 USD a nově i špičkové smartphony Honor 7 Premium Gold.

Doprovodný program bude opět přímo v srdci skiareálu Špindlerův Mlýn – Sv. Petr, kde na venkovním podiu a  v krytém prostoru o ploše 1000 metrů čtverečních návštěvníci zažijí skvělou show. Kulturní program, který je nedílnou součástí akce, zahrnuje dva večery plné koncertů a dj setů ve stylu Rocku, Hip Hopu, Reggae a taneční hudby. V pátek vystoupí ostřílený DJ Akvamen, světově uznávaný turntablista DJ Friky a nepřehlédnutelná Djka Ladida, v sobotu na venkovním pódiu zahrají The Atavist a večerní program bude kromě domácích DJs Robota Jorgose zahrnovat i vystoupení české formace Bug ´n ´ Dub a legendárních Dreadzone z Anglie.

Program:

Sobota 19. 3. 2016 Kvalifikace
• 10:00 – 14:00 Kvalifikace mužů a žen (Snowpark)
• 18:50 – 19:50 Snickers BEST TRICK (Big air)

Neděle 20. 3. 2016 Semifinále a Finále
• 09:30 – 11:30 Semifinále mužů a žen
• 13:00 – 15:20 Finále mužů a žen
• 15:30                Dekorování vítězů

 

 

 

To si nenecht ujít! Vstup na akci je zcela zdarma! 
 

Autor: PR