Nevydáno


Nejslavnější účesy podle Mašlíkové a Beckhamky

Vicky razí ve světě trend a u nás jí jde neomylně v patách Hanka Mašlíková.

účesy celebrit

trendy účes

různé účesy

změny účesů

krátké vlasy

účes pro krátké vlasy

trendy v účesech

Hana Mašlíková

Victoria Beckham

Victoria Beckham už vyzkoušela řadu účasů a většina z nich v době, kdy je Vicky začala nosit, způsobila, že se pak z účesu stal známý hit a v podstatě účesová klasika. A když tak sledujeme její proměny, došlo nám, že u nás ji úspěšně kopíruje prsatice Hanka Mašlíková. Možná že je to náhoda. Ale nám to nepřipadá. :-)

1. Patka vprostřed hlavy a ulíznuté prameny

spice girls, victoria beckham, účes, ulíznutý účes

Tohle je fotka z roku 1997 - to Vicky jako celebrita teprve začínala, byla členkou skupiny Spice Girls a miláčkem náctiletých holek. Ulíznutý účes byl její specialita. Kdyby ho nosil kdokoliv jiný, trend se z toho nestane. Jenže všechno, co tehdy "spajsky" propagovaly, se okamžitě ujímalo. Takže i z tohohle účesu a la Adamsova rodina byl okamžitě žádaný střih.

 

Podobně ulízle (a dokonce taky ještě bez silikonů, stejně jako Vicky) začínala v showbyznyse naše modelka Hanka Mašlíková. Nevýrazná barva vlasů, zplihlé háro ale nebyly to pravé. Takže se Háňa brzy ohlédla po něčem lepším.

hana mašlíková, trosečník, hanka mašlíková bez silikonů

2. prodloužené vlny

 

prodloužené vlasy

Začátek nového tisíciletí se už nesl na vlně jiného trendu - všichni začali vlasy uměle prodlužovat. No a co, že to místy vypadá nepřirozeně a že bylo úplně jasně vidět, že vlasy jsou napletené. Vicky to taky musela mít. A když Vicky, tak všichni. Tohle je z roku 2003.

 

Hanča si tímhle obdobím taky prošla. Už v době, kdy se o ni začali všichni zajímat po jejím zvětšení prsou.

 

Autor: jph
Foto: archiv