Žhavá předehra

Naservírujte milému nestydatý předkrm, který vás rozpálí i rozněžní pro hlavní chod lásky.

sex

předehra

erotika

pohlavní styk

romantika

penis

vagina

Předstírejte, že se neznáte

Vybavujete si, jak silné erotické napětí viselo ve vzduchu na prvním rande? Přivolejte ho zpátky! Vyrazte s milým do baru a předstírejte, že jste muž a žena, kteří se seznámili před pěti minutami. Flirtujte s přítelem jako s chlápkem, který se vám líbí, ale ještě nevíte, jestli se vám ho podaří ulovit. Na oplátku si užívejte jeho vynalézavé lichotky a hladové pohledy. Než doputujete do postele, budete oba opilí touhou! Tip: Pokračujte ve hře i doma a dělejte, jako byste si pozvala na noc náhodnou známost z baru.

 

Užijte si „letní lásku“

Na dovolené si nejspíš s přítelem užíváte delší předehry, protože máte na sex víc času a chcete si vychutnat nové prostředí: hotelový pokoj, pláž. Podobnou atmosféru ale můžete zažít i doma. Jak na to? Už ráno milému oznamte, že se večer chcete něžně a dlouze milovat, takže se na vášeň oba předem nažhavíte. Pak proměňte ložnici v doupě lásky – vyndejte nové povlečení, nachystejte exotické ovoce a zapalte kokosovou svíčku. Připomene vám vůni prosluněné pláže. Ááách.

 

Nechte se spoutat

Předehra nemusí být vždycky jen něžná. Klidně vytáhněte drápky a podnikněte hned na začátku něco zvrhlého. Třeba si lehněte na záda, zvedněte ruce za hlavu a požádejte milého, aby vám šátkem nebo kravatou svázal zápěstí. Nejspíš zbrunátní vzrušením a okamžitě rád poslechne! Pak ho požádejte, aby vás hladil a laskal. Dovoleno je všechno, jen ne pronikání.

Autor: jph
Foto: Shutterstock